lutego 04, 2017

KrakVet Natural Snack - recenzja


Jakiś rok temu na psiej blogosferze było o tych przysmakach głośno. Po zapoznaniu się z całą masą pozytywnych recenzji zaczęłam rozważać ich kupno. Ostatecznie zrezygnowałam i... szybko zapomniałam o istnieniu „KrakVetowych” przekąsek. Chyba nie przypomniałabym sobie o nich nigdy, gdyby nie został ogłoszony nabór testerów tych mięsnych pyszności. Zgłosiłam nas i... udało się! Nawiązałam współpracę ze sklepem internetowym KrakVet. Do przetestowania dostaliśmy aż 14 opakowań psich przekąsek - ogromna ilość, bardzo dziękujemy!


Spis przysmaków

Z kawałkami kurczaka


Skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%.

Z kawałkami kaczki


Skład: kaczka 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%.

Z piersią kaczki


Skład: kaczka 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%.

Z kurczakiem


Skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, gliceryna 1,5%, sorbitol 1,5%.

Z kurczakiem i dorszem


Skład: kurczak 52,3%; sól 0.2%; skrobia 2%, gliceryna 2%; sorbitol 2%, dorsz 41,5%.

Z kurczakiem i serem


Skład: kurczak 96,8%, sól 0,2%, ser 1,5%, sorbitol 1,5%.

Kości z kurczakiem


Skład: kości 55%, kurczak 42,8%, sól 0,2%, sorbitol 1,5%.

Niejadek testuje
Jeśli chodzi o jedzenie, Mango jest bardzo wymagającym testerem. To psi królewicz, który byle czego jadł nie będzie. Na szczęście „KrakVetowe” przekąski zdały test ze smakowitości na piątkę z plusem - rudzielec chętnie je wcinał i fajnie za nie pracował.


Moja opinia
KrakVet Natural Snack zrobiły na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Śliczne opakowanie (ten północniak, bodajże alaskan malamute - cudo) z widoczną zawartością i strunowym zamknięciem (ogromny plus). Świetny skład: praktycznie samo mięsko, brak konserwantów, sztucznych wspomagaczy smaku, zbóż. Duża różnorodność - aż 7 rodzajów.
KrakVet Natural Snack to typowe psie przekąski, oczywiście sprawdzą się również w roli nagród specjalnych w trakcie treningu. Przekąsek with chicken, with chicken & cheese oraz with chicken & cod po podzieleniu na mniejsze kawałki z powodzeniem można używać jako szkoleniowych smaczków. Jeżeli wobec „snaków” pozostałych rodzajów będziecie mieli podobne plany, w ruch prawdopodobnie pójdzie nożyk.
Przekąski podawane psu w całości znikają szybko, bo już po kilku minutach.
Przysmaki pachną dosyć intensywnie, jednak w moim odczuciu nie jest to zapach nieprzyjemny. Nie kruszą się... no, może odrobinkę przy dzieleniu. Zabrane na spacer nie brudzą kieszeni.
Wspomnieć należy, że przysmaki po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Pora na małe podsumowanie. Nie będę owijać w bawełnę, KrakVet Natural Snack są po prostu świetne; wraz z Mango polecamy.

Cena
Około 7-17 zł (w zależności od rodzaju) za opakowanie.

Gdzie kupić?

 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2015 Mango - whippet z pasją , Blogger