maja 07, 2017

Przysmaki MrDoo - recenzja


Z lekkim poślizgiem, ale jest - recenzja przysmaków MrDoo, za które dziękujemy sklepowi internetowemu krakvet.pl.
Przysmaki MrDoo to w gruncie rzeczy nic innego, jak KrakVet Natural Snack (recenzja: klik), tyle że pod inną nazwą. Skład jest ten sam, rodzaje te same... Nie chciałam, żeby i recenzja wyglądała identycznie. Tak więc o ile recenzując KrakVet Natural Snack skupiłam się na przysmakach jako na ogóle, o tyle teraz postanowiłam krótko scharakteryzować każdy z rodzajów.
Wpierw jednak napiszę, za co tak właściwie uwielbiam przysmaki MrDoo. Bo uwielbiam! Posiadają szereg zalet...

• Świetny skład (ponad 96 procent mięsa).
• Brak sztucznych barwników, ulepszaczy smaku, konserwantów.
• Spora różnorodność - 7 rodzajów.
• Zamykane strunowo opakowanie.
• Duża smakowitość - Mango kocha przysmaki MrDoo!

A teraz obiecana charakterystyka poszczególnych rodzajów.

Przysmaki z piersią z kaczki
Ilość w (naszym) opakowaniu: 20. Średnio intensywny zapach, który utrzymuje się na dłoniach, ale w minimalnym stopniu i przez krótki czas; można go bez problemu zmyć. W większości trudne do podzielenia na mniejsze kawałki, chyba że nożykiem. Nie brudzą, za to lekko tłuszczą.


Kości z kurczakiem
Ilość w (naszym) opakowaniu: 10. Dość intensywny zapach. Twarde, jednak możliwe do przełamania - mimo to najlepiej sprawdzą się w roli przekąsek. Znikają szybko, bo w przeciągu około dwóch minut. Nie brudzą.


Przysmaki z kawałkami kurczaka
Ilość w (naszym) opakowaniu: 4. Średnio intensywny zapach. Duże, nie brudzą. Idealna przekąska między posiłkami. Przy odrobinie wysiłku dają się przełamać, jednak proponuję podawać je w całości. Zazwyczaj zajmują psa na 2-3 minuty.


Przysmaki z kurczakiem i serem
Ilość w (naszym) opakowaniu: 8. Niezbyt intensywny zapach, który nie zostaje na dłoniach. Łatwo się dzielą, kruszą się przy tym. Mogą posłużyć za przekąski, ale bardzo szybko znikają (jakaś minuta).


Przysmaki z kurczakiem i dorszem
Ilość w (naszym) opakowaniu: 10. Niezbyt intensywny zapach, który w minimalnym stopniu zostaje na dłoniach. Doskonałe przysmaki treningowe - można bez trudu podzielić je na mniejsze części, także w rękach, aczkolwiek ja wolę kroić je nożykiem na małe, równe kawałeczki.


Przysmaki z kawałkami kaczki
Ilość w (naszym) opakowaniu: 15. Bardzo przypominają przysmaki z piersią z kaczki, jednak są większe i chyba nieco gorzej się je dzieli. Osobiście preferuję właśnie przysmaki z piersią z kaczki. Podane w całości bardzo szybko znikają.


Przysmaki z kurczakiem
Ilość w (naszym) opakowaniu: 16. Niezbyt intensywny zapach. Łatwo się dzielą, nie brudzą, nie kruszą się. Świetnie sprawdzają się w trakcie treningów.


Przysmaki MrDoo bez namysłu polecić mogę każdemu z Was, psiarzy. Jeśli chcecie sprawić przyjemność ukochanemu czworonogowi, nie mając później wyrzutów sumienia, że podaliście mu produkt wątpliwej jakości, zdecydowanie powinniście rozważyć zakup tych smakołyków. Myślę, że się nie zawiedziecie.

Cena: 11,90 zł za opakowanie (krakvet.pl)


5 komentarzy:

 1. Przysmaki są super :) Chodź znalazłam smaki za którymi Szasta wręcz szaleje :) Recenzja jest świetna !
  Pozdrawiam, Złoty Pies

  OdpowiedzUsuń
 2. My także testowaliśmy te smaki, są rewelacyjne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałyśmy okazję same je przetestować i tak jak poprzednie snacki okazały się całkiem dobrej jakości :) Nawet pies znajomych się skusił, a jemu już wyjątkowo trudno dogodzić.

  Pozdrawiam,
  www.kreatywniezpsem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tych smaczkach, nigdzie ich też nie widziałam, kojarzą mi się z serią Let's bite. Ciekawe smaki, te z serem i dorszem. Zwykle kupuję tylko małe ("szkoleniowe") ciacha, ale skoro niektóre z MrDoo łatwo się dzieli, to pewnie warto spróbować. Wiesz może, czy są dostępne też stacjonarnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przysmaki MrDoo to - z tego co mi wiadomo - nowość na rynku i póki co dostępne są jedynie tu: www.krakvet.pl.

   Usuń

Copyright © 2015 Mango - whippet z pasją , Blogger