niedziela, 25 czerwca 2017

Fotoksiążka Saal Digital - recenzja


Fotoksiążka - totalne must have, wspaniała pamiątka, doskonała alternatywa dla tradycyjnego albumu, idealny prezent. Teraz, kiedy już ją mam, nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej.
Bardzo lubię przeglądać zdjęcia Mango i wspominać wspólnie spędzone chwile. Dzięki firmie Saal Digital sprawia mi to jeszcze większą przyjemność. Kocham książki. Uwielbiam gładzić okładkę, przewracać strony i delektować się treścią - zarówno w formie tekstu, jak i zdjęć (w przypadku fotoksiążki do czynienia mamy właśnie z nimi).


Fotoksiążka Saal Digital - test
Swoją fotoksiążkę projektujemy przy pomocy bezpłatnej aplikacji (do pobrania na stronie saal-digital.pl). Wybieramy format, decydujemy o ilości stron, braku lub obecności kodu kreskowego, watowania, opakowania prezentowego (i nie tylko). Następnie zabieramy się za przygotowanie projektu. Możemy skorzystać z jednego z gotowych szablonów lub stworzyć własny. Ja wybrałam tę drugą opcję. Początki nie były łatwe, ale później poszło już z górki i projektowało mi się całkiem przyjemnie.
Fotoksiążka dotarła do mnie po 9 dniach. Warto zaznaczyć, że została bardzo porządnie zapakowana - cieszę się, że producent pomyślał o wszystkim, także i o tym.
Czy jestem zadowolona z produktu? Zadowolona to mało powiedziane! Fotoksiążka prezentuje się wyjątkowo pięknie i w żaden sposób nie odbiega od mojego projektu. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, a kolory - żywe. Firma wykazała się profesjonalizmem i zadbała o każdy szczegół. Chyba niczego nie mogę fotoksiążce zarzucić. Co tu dużo mówić - zdecydowanie polecam!

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka książka to naprawdę świetna sprawa :D Mam nadzieję, że kiedyś też będę mogła taką mieć :3
  Masz w niej piękne zdjęcia! :D

  Pozdrawiam, kundelektezpotrafii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z tą książką, zdjęcia są prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te książki są świetnym pomysłem. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudna książka, i oczywiście przepiękne fotki! Chciałabym kiedyś dostać taki prezent ze zdjęciami mojego owczara :D

  Pozdrawiamy!
  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń