niedziela, 16 lipca 2017

Adresówki i zawieszki Wystrój Zwierza - recenzja


Parę miesięcy temu, gdy cudeńka ze zdjęcia powyżej po raz pierwszy ukazały się moim oczom, nie kryłam niedowierzania. Owszem, prosiłam o adresówki z charcim motywem, jednak nie sądziłam, że mój pomysł w ogóle zostanie zrealizowany - a już na pewno nie spodziewałam się takich efektów!
Psi identyfikator powinien być przede wszystkim funkcjonalny - wygląd jest na drugim miejscu. Co nam po najpiękniejszej adresówce świata, jeśli kiepsko sprawdza się na co dzień? No właśnie.
Adresówki i zawieszki marki Wystrój Zwierza są śliczne, ale czy z czystym sumieniem mogę je polecić innym psiarzom? Odpowiedź znajdziecie poniżej.


Marka Wystrój Zwierza słynie ze stylowych kompletów, w których skład wchodzą identyfikator oraz ozdobna zawieszka. Mnogość materiałów, kolorów czy wzorów sprawia, że każdy miłośnik zwierząt i pięknych przedmiotów powinien znaleźć coś dla siebie. Jednym z największych atutów marki jest indywidualne podejście do klienta. Pani Agata to osoba kreatywna oraz otwarta na wszelkiego rodzaju pomysły i sugestie. Takie cechy się ceni!

Adresówki i zawieszki Wystrój Zwierza - test
Tyle o marce, przejdźmy do produktów. W ramach współpracy otrzymaliśmy dwa identyfikatory i trzy ozdobne zawieszki. Oto i one. Patrzcie i podziwiajcie!


Adresówki testujemy już od kilku miesięcy, jestem więc w stanie ocenić, jak sprawdzają się na dłuższą metę. Zabieraliśmy je ze sobą wszędzie - na pola, do lasu, nad wodę - niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Przeszły chrzest w śniegu, błocie i chaszczach. Z jakim skutkiem? Oczywiście nie wyglądają już jak nowe - szczególnie drewniany identyfikator utracił wiele ze swojego pierwotnego piękna - jednak wciąż mają się świetnie i nie uległy żadnym większym uszkodzeniom. W dalszym ciągu wiernie nam służą. Podoba mi się to, że są ciche, lekkie i czytelne, a także starannie wykonane. Nie zapominajmy również o wytrzymałości cechującej identyfikatory Wystrój Zwierza.
Co by tu jeszcze... No uwielbiam, po prostu uwielbiam. Za wygląd i za funkcjonalność. Nic, tylko polecić.

Pora na zdjęciowy spam.


7 komentarzy:

 1. Fajna recenzja :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie zawieszki są śliczne i najważniejsze funkcjonalne :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobają, fajnie że są małe i estetyczne. Ogólnie szukam czegoś dla Emeta, więc może te by były ok:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękne są te charcie adresówki! Mi się osobiście bardzo podobają te Miedziankowe, no ale niestety cena już mi się tak nie podoba :p
  Pozdrawiamy! | blog

  OdpowiedzUsuń
 5. Od tamtego roku mamy adresówki z tej firmy, do tej pory wyglądają jak nowe i sprawdzają się na prawdę świetnie! :D

  Co do recenzji bardzo fajna a adresówki i zawieszki piękne! :)

  OdpowiedzUsuń