lipca 20, 2017

Efa Olie - recenzja


Jeśli poszukujecie naprawdę skutecznego preparatu poprawiającego stan skóry i sierści - dobrze trafiliście, gdyż właśnie taki przyszło nam przetestować w ramach współpracy z firmą Scanvet. Efa Olie, bo o nim mowa, to suplement diety stanowiący naturalne źródło idealnie zbilansowanych kwasów omega-3 (olej z ryb zimnomorskich) i omega-6 (olej z pestek winogron, olej z ogórecznika lekarskiego). Więcej informacji na jego temat (skład, dawkowanie, właściwości itp.) znajdziecie na stronie producenta.


Jak preparat sprawdził się u nas? W zasadzie już na wstępie zostało Wam to zaspojlerowane. Ale od początku.
Co wierniejsi czytelnicy zapewne pamiętają, że jakiś czas temu borykaliśmy się z problemem nadmiernie wypadającej sierści - takie linienie level hard. Oficjalnie oznajmiam, iż kłopot został zażegnany - za sprawą Efa Olie, jak nietrudno się domyślić. Mało tego - wyraźnie poprawiła się kondycja okrywy włosowej Mango. Sierść nabrała połysku i stała się przyjemniejsza w dotyku. Chciałam jedynie zminimalizować ilość rudych igiełek wbijających się w ubrania i meble, w pakiecie zaś dostałam lśniącą, miękką sierść czworonożnego przyjaciela. Prawda, że cudownie?
Jeśli chodzi o smakowitość czy sposób podawania, nie mam się do czego przyczepić. Olejek dawkujemy przy pomocy specjalnego aplikatora. Odmierzamy ilość preparatu odpowiadającą wielkości psa - w naszym przypadku jest to 20 kropelek - i dodajemy do pokarmu. Możemy również zaaplikować go bezpośrednio do pyska czworonoga, choć ja preferuję tę pierwszą opcję. Mango nie wybrzydza, więc myślę, że z innymi psimi niejadkami również nie powinno być problemu.


Podsumowanie
Efa Olie to produkt zbierający same pozytywne recenzje - ja w każdym razie jeszcze nie spotkałam się z negatywną opinią na jego temat. Trudno się dziwić - jest skuteczny, przyjemny w aplikacji i smaczny. Oczywiście polecamy!

Cena: około 35-45 zł (do kupienia w większości lecznic weterynaryjnych i dobrych sklepach zoologicznych - także internetowych)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2015 Mango - whippet z pasją , Blogger